Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Tehnician Service Cluj-Napoca

WEBOMATIC ROMANIA SRL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Tehnician Service in Cluj-Napoca
  • Ai cunostinte tehnice si experienta in reparatii echipamente mecanice, electrice si pneumatice.
  • Esti responsabil si ai un spirit de echipa.
  • Ai o atitudine pozitiva .
  • Esti atent la detalii,orientat catre calitate.
  • Esti disponibil pentru deplasarea in tara la clientii firmei.

Descrierea jobului

  • Interventii service de specialitate la beneficiarii echipamentelor WEBOMATIC;
  • Reparatii echipamentelor in atelierul firmei;
  • Intocmirea documentelor specifice;
  • Mentinerea relatiilor cu clienti firmei;
  • Organizarea muncii specifice, spirit de initiativa, munca in echipa.
Beneficii:
  • Contract individual de munca pe durata nedeterminata
  • Bonusuri de performanta in urma evaluarii muncii depuse
  • Salariul negociat si in concordanta cu experienta si cunostintele detinute
  • Prime sarbatori
  • Decontarea cheltuielilor de transport pana si de la locul de munca

Descrierea companiei

WEBOMATIC ROMANIA SRL este subsidiara producatorului german de utilaje de ambalat WEBOMATIC Maschinenfabrik GmbH ,compania este prezenta pe piata din Romania din anul 2001. Utilajele de ambalat WEBOMATIC sunt prezente in Romania de mai bine de 30 de ani ,firma WEBOMATIC are un nume bine conturat in nisa in care activeaza.

Utilajele WEBOMATIC s-au adaptat in mod continuu solicitarilor pietei de-a lungul zecilor de ani, reusind ca astazi, WEBOMATIC sa ofere una din cele mai cuprinzatoare game de utilaje de ambalat pentru domeniul alimentar si nealimentar, cu posibilitatea de a satisfice aproape toate cerintele.
Cele peste 200.000 de utilaje vândute în toata lumea reprezinta temelia dezvoltarii acestei povesti de succes.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024