Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Style Consultant / Consultant vanzari fashion

Torry Milano
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ai aptitudini excelente de organizare şi îţi place să lucrezi cu o echipă de persoane care sunt la fel de sociabile şi interesate de modă ca şi tine?

Ești o persoană optimistă, prietenoasă, cu un excelent simţ stilistic?

Ce ne dorim de la tine:
  • Minim 1 an experienţă în vânzări;
  • Orientare către clienți și nevoile acestora;
  • Asumarea responsabilității, implicare și seriozitate;
  • Atenție la detalii;
  • Spirit de echipă și adaptabilitate;
  • Capacitatea de a gestiona momentele tensionate cu clienții în perioadele aglomerate;
  • Pasiune pentru fashion. Experiență în industria de fashion & beauty constituie un avantaj;
  • Ne-am bucura să ştim că:
  • Îti place ceea ce faci;
  • Eşti o persoană prietenoasă;
  • Lucrezi eficient şi calitativ;

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:
  • Consilierea clienților și informarea acestora asupra produselor;
  • Realizarea activității de vânzare (inclusiv operațiuni pe casa ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de marcat);
  • Recepția mărfii și amplasarea acesteia pe sala de vânzare în funcție de specificul organizației și layout-uri;
  • Ordine și întreținerea curățeniei în magazin.
Beneficii:
  • salariu fix;
  • bonusuri din vanzari;
  • bonuri de masa;
  • vouchere cadou;
  • traininguri;
  • program flexibil.

Descrierea companiei

Torry Milano este mai mult decat un brand.
Este pasiunea unor designeri dedicati excelentei, maiestriei in executie , atentiei la detalii si standardelor superioare de calitate. Fiecare piesa vestimentara este o opera de arta si este conceputa impecabil pentru clientii cu aceeasi dragoste pentru moda, excelenta, frumusete si rafinament.
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.