Gratis

Specialist Marketing online / SEO

Nobila Casa
1 poziție

Candidatul Ideal

Specialist Online marketing si SEO / Digital Marketing Specialist - in Vlaha, Judetul Cluj.

Echipa noastra este in cautarea unei persoane dinamice, inovatoare si cu experienta in SEO si marketing online.
Daca esti gata sa aduci un impact pozitiv intr-o echipa echipa dinamica, entuziasta si energica, te invitam sa ne alaturi!

Cerinte:
  • Experienta demonstrabila in SEO si online marketing de minim 2 ani.
  • Cunostinte avansate de Google Analytics, Google AdWords si alte platforme PPC.
  • Abilitati solide de copywriting si creare de continut optimizat SEO.
  • Experienta in editarea si gestionarea campaniilor de email marketing si social media.
  • Experienta in gestionarea si coordonarea platformelor de marketing afiliat.
  • Capacitate de analiza si interpretare a datelor pentru imbunatatirea strategiilor de marketing.
  • Excelente abilitati de organizare si prioritizare a sarcinilor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Dezvoltarea si implementarea strategiilor SEO pentru imbunatatirea vizibilitatii online a companiei.
  • Monitorizarea performantei site-ului web si implementarea imbunatatirilor necesare.
  • Gestionarea campaniilor de email marketing, generare de Leaduri.
  • Crearea si administrarea continutului pentru: site, descrieri de produse, blogul companiei, pagini externe si canalele de social media.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru asigurarea implementarii corecte a practicilor SEO.
  • Coordonarea activitatiilor pe platforme de marketing afiliat.
  • Asigurarea promovarii online si offline a companiei.
Ce oferim:
  • Un mediu de lucru dinamic si suportiv.
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si cursuri de formare continua.
  • Pachet salarial competitiv, bonusuri de performanta si tichete de masa.
  • Reducere de cumparaturi 25% pentru cumparaturi la Nobila Casa
  • Preturi preferentiale de angajat la restaurantul intern al companiei (Green Table)
  • Siguranta unei companii de familie cu traditie

Mendola Pro opereaza in domeniul decoratiunilor interioare prin brandul sau, Nobila Casa, un lant renumit de magazine specializate in decorul interior, parte a industriei HOME&DECO. Mendola Pro face parte din grupul Mendola Investment Group si in prezent opereaza 19 magazine Nobila Casa pe teritoriul Romaniei, un webshop in limba romana (nobilacasa.ro) si un webshop in limba maghiara (nobilacasa.hu)