Gratis

ELECTRICIAN

ELECTRO CAM ELITE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim ?
Suntem în căutarea unui electrician cu experiență în instalații electrice , in montajul sistemelor fotovoltaice și branșamente.
-o buna capacitate de comunicare
-atestarea ANRE constituie un avantaj

Descrierea jobului

Cu ce ne ocupam ?
Executări lucrărilor de instalații electrice, distribuție paturi de cabluri, montaj doze legătură , montaj corpuri de iluminat și branșamente electrice
executarea de panouri fotovoltaice și conexiunea acestora

SC ELECTRO CAM ELITE SRL este o societate cu sediul în comuna Brănești , care are că principal obiect de activitate realizarea lucrărilor de instalații electrice.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024