Gratis

Curier full time

FRĂȚILESCU MATEI CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
10 poziții

Candidatul Ideal

✅Devino curier de top in orasul tau!

✅Ce oferim noi ?
-Decontam 5% din valoare bonurilor de combustibil și service auto.
-Activarea contului imediat
-Plata/comanda + plata pe km + tarif dinamic
-BONUS de performanta intre 45 si 350 RON/saptamana
-Reducere la combustibil in benzinariile MOL
-Training
-Suport pe intreaga perioada de colaborare.
-Contract de munca inregistrat la ITM, protectia si medicina muncii.
✅Ce ai nevoie pentru a te alatura echipei noastre?
-Bicicleta, Motocicleta sau Masina personala.
-Smartphone, Android sau IOS
-Varsta minima 16 ani.​
✅Cat poti sa castigi?

Intre 700-1700 RON pe saptamana in functie de disponibilitatea/implicarea dvs.
In cazul in care detii un SRL sau PFA se poate incheia contract de colaborare.

✅Daca doresti sa devii administrator de flota Bolt , iti stam la dispozitie.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de tel.
​????În cazul în care doriți sa va infiintati un PFA sau SRL va stam la dispoziție pentru înființare de firme, în termen de numai 3-5 zile lucrătoare
☎️Contact: 0766890522 /0762323192 Whats’App

Descrierea jobului

-Training