Gratis

Specialist Servicii Clienti Migrator

Banca Transilvania
5 poziții

Candidatul Ideal

Mai mult decât o echipă, #peopleofBT înseamnă curaj, încredere și empatie. Tocmai de aceea, avem nevoie de tine să ne completezi echipa cu energia și dorința ta de a face lucrurile bine.

Provocarea pe care ți-o lansăm este un post de Specialist Servicii Clienți Migrator, ce așteaptă cu nerăbdare să fie ocupat 😊

Ne bucurăm că ai ajuns să citești aceste rânduri, astfel că, dacă nivelul interesului tău s-a păstrat până aici, dă scroll pentru a afla dacă tu ești persoana pe care am descris-o în rândurile de mai jos:

Dacă cele de mai jos te reprezintă, șansele tale să fim colegi au crescut:
  • ești pasionat(ă) de zona vânzărilor și îți face placere să interacționezi cu clienții;
  • te faci ușor înțeles/înțeleasă, indiferent că este vorba despre clienți, colegi sau alte persoane cu care intri în contact;
  • prietenii te descriu drept o persoana cu atitudine pozitivă și empatică.
Dacă vii de acasă cu:
  • spirit de echipă;
  • adaptabilitate;
  • abilități bune de comunicare;
  • abilități de organizare și prioritizare;
Ținem să te anunțăm că ai intrat direct pe lista noastră scurtă și ți-ai mărit șansele de a intra în spiritul #humanbanking.

Despre engleză nu te mai întrebăm, știm că urmărești serialele în vogă de pe Netflix și apreciezi meme-urile postate pe Instagram.

Dacă ești și o persoană care valorizează socializarea cu persoane noi și se adaptează ușor la spații distincte de lucru și învățare, te pliezi perfect pe postul nostru! 😊

Descrierea jobului

În cadrul acestui loc de muncă o să ai ocazia să:
  • cunoști produsele și serviciile noastre, suntem convinși că îți va face plăcere să le promovezi, deoarece răspund eficient unei game de nevoi prezente din ce în ce mai mult în rândul clienților noștri;
  • comunici cu clienții băncii și pe baza nevoilor pe care le identifici, le recomanzi produsele sau serviciile potrivite;
  • procesezi operațiuni cu numerar/ fără numerar în funcție de specificul tranzacției;
  • oferi sprijin clienților pentru a se împrieteni și pentru a folosi toate canalele alternative prin care se pot efectua operațiuni și interacționa cu banca.

Dacă doreşti să afli ce alte joburi mai avem disponibile, cum este @Life la BT sau care este #Cultura BT, poți accesa inclusiv site-ul de cariere al Băncii: https://cariere.bancatransilvania.ro/

Descrierea companiei

Altfel…

Faptul ca suntem cel mai mare grup financiar din Romania ne responsabilizeaza sa sustinem dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care facem parte, oriunde si oricand. Ne place sa incurajam vise indraznete fie ca sunt ale colegilor sau ale clientilor nostri si suntem foarte bucurosi sa le vedem devenind intrebi desigur cum este sa lucrezi la noi. Pe scurt, iti spunem ca daca esti energic, pui suflet in ceea ce faci, esti deschis la schimbare si la asimilarea rapida a lucrurilor interesante, noi ne vom preocupa sa construim mecanisme de motivare, invatare si dezvoltare astfel incat sa putem creste împreuna.

Cei peste de colegi ne dau in fiecare zi increderea ca putem fi mai buni. Asa am reusit sa atragem alaturi de noi actionari puternici, precum Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare si sa fim singurul brand bancar romanesc prezent in The Banker 500 Ranking 2020.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024