Gratis

Sofer profesionist/Conducator auto C+E

ATLAS FREIGHT LINER S.R.L.
1 poziție

Candidatul Ideal

Sarcini specifice si cerinte:

- Atestat sofer profesionist transport marfa [C,E];
- Card pentru tahograf digital;
- Aviz medical si psihologic valabil;
- Cazier judiciar si auto;
- Disponibilitate dе lucru in Europa dе Vest pentru perioade dе timp de 8 saptamani sau mai mult

Descrierea jobului

BENEFICII:

- DIURNA AVANTAJOASA - 80 €/zi;
- Salariu de baza pe Romania;
- Salariul este platit si in perioada in care se sta acasa;
- Se circula doar la program;
- Rutele pe care se circula sunt Italia (Trieste) -> Austria (zona Salzburg) unde se face decupleaza si cupleaza o semiremorca gata incarcata. Ocazional pot fi si curse diverse in Vestul Europei;
- Camioane EURO 6 - MAN TGX;
- Programul de lucru pe comunitate este de 8 saptamani cu 4 saptamani pauza. Pentru cele 4 saptamani de pauza se plateste salariul minim din Romania. Se rotesc 3 conducatori auto pe 2 autovehicule;
- Expеrientа in conducerеa autovehiculelor articulate 40 t, in trafic international (minim 6 luni);
- Transportul de acasa si pana la camion este asigurat de angajator;
- Semiremorcile sunt prelata standard.

Oferim seriozitate.

Ideal ar fi sa fie din judetele: Ilfov, Bucuresti, Dambovita, Arges, Valcea, Sibiu.

Asiguram transportul de marfuri generale in tarile din Europa de Vest.
Publicat 14 Apr. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Mai 2024