Gratis

Sofer categoria B

EMV ALPHA BUSINESS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană organizată, cu spirit de echipă și dornică să facă parte dintr-o echipă profesionistă, te invităm să aplici pentru poziția de șofer distributie/transport marfa. Alătură-te echipei noastre și fii parte din experiența noastră de livrare de succes. Puteti suna direct fara a trimite CV la Nr. telefon: 0751660234

Cerințe:
Permis de conducere categoria B, cu experiență de minim 2 ani
Abilități bune de comunicare si în interacțiunea cu clienții
Capacitate de orintare in spatiu
Capacitate de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită
Atitudine pozitivă, responsabilitate/ și atenție la detalii ewp
Autoutilitara atribuita 3,5T prelata
Se lucreaza de Luni pana Vineri. Bonus pentru zilele de weekend lucrate.
Se lucreaza pe raza judetului Suceava.
Disponibilitate pentru efort fizic.
Disponibilitate pentru program prelungit

Descrierea jobului

Șofer Transport marfă

Compania noastră caută șoferi de transport marfă dedicați și responsabili pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă îți place să conduci această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități principale:

Livrarea promptă și în siguranță a produselor către destinatari
Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor.
Gestionarea documentelor și a procesului de livrare conform standardelor companiei
Menținerea vehiculului în condiții bune de funcționare și curățenie. Anunta seful ierarhic superior despre orice defectiune survenita la acesta.
Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță rutieră

Beneficii:
Pachet salarial motivant și bonusuri în funcție de performanță
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant

Suntem o companie care se ocupa cu Logistica/ Transport rutier de mărfuri intern.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024