Gratis

Sales Assistant

IDAVA SOLUTIONS
1 poziție

Candidatul Ideal

Oportunitate de Carieră: Asistent de Vânzări

Suntem în căutarea unui asistent de vânzări entuziast și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de vânzări. Dacă sunteți o persoană comunicativă, cu abilități excelente de relaționare cu clienții și dornică să contribuie la succesul unei afaceri în plină creștere, aceasta este o oportunitate pe care nu ar trebui să o ratați.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asistență în gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții
  • Participare activă la procesul de vânzare, inclusiv generarea de lead-uri, urmărirea prospectelor și încheierea tranzacțiilor
  • Comunicare eficientă și clară cu clienții pentru a identifica nevoile și a oferi soluții personalizate
  • Susținerea echipei de vânzări în atingerea obiectivelor și indicatorilor de performanță

Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar este considerată un avantaj
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv
  • Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului

Beneficii:
  • Pachet competitiv de salarizare și beneficii
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
  • Mediu de lucru dinamic și susținător, cu o cultură orientată către performanță și succesul echipei

Dacă sunteți pasionat de vânzări și sunteți gata să vă alăturați unei echipe dinamice și orientate către rezultate, aplicati cu incredere la acest post.

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem persoanele talentate și motivate care doresc să își dezvolte cariera în domeniul vânzărilor alături de noi!

iDava Solutions este o companie cu capital 100% romanesc ce are ca principala activitate comercializarea softului iStoma, soft dedicat managementului clinicilor stomatologice. Aplicatia iStoma a reusit sa inlocuiasca toate softurile de gestiune similare din Romania si este singura aplicatie din Romania folosita in tari din vestul Europei.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024