Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Sales Account Manager

Advanced Technical Solutions
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Persoana tanara, serioasa, cu dorinta sustinuta pentru dezvoltarea carierei.
• Studii medii (diploma Bac)
• Atitudine pozitiva, optimism
• Abilitatea de a lucra in echipa; excelente abilitati de comunicare si relationare
• Responsabilitate si proactivitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
• Dorinta continua de perfectionare si de a invata lucruri noi
• Aptitudini organizatorice, orientare catre rezultat;
• Persoana flexibila, comunicativa si de incredere;
• Bune aptitudini de operare PC (Pachet Office, Internet, etc. );
• Limba engleza la nivel conversational vorbit/scris;
• Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
• Implementeaza si dezvolta strategia companiei de comunicare in piata
• Identificare clienti noi si oportunitati noi in randul clientilor existenti
• Gestioneaza in mod responsabil si constructiv relatia cu clientii existenti.
• Rezolvare prompta a sarcinilor si implicare eficienta in initiativele companiei.
• Participare activa la activitatile de marketing si promovare ale companiei.

Oferta:
• pachet salarial motivant in concordanta cu rezultatele obtinute;
• masina de serviciu, laptop, telefon;
• comision substantial, bonusuri pentru rezultate deosebite;
• mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante;
• training’uri in tara si in strainatate.

Descrierea companiei

Advanced Technical Solutions este membră a unui grup de companii ce oferă o gama de servicii specializate de proiectare şi implementare SISTEME DE DETECŢIE INCENDIU ŞI GAZ, SISTEME DE SECURITATE, INSTALAŢII ELECTRICE, INSTRUMENTATIE SI PROCESS CONTROL.
Ne recomandă seriozitatea şi rigurozitatea cu care tratăm fiecare detaliu al activităţii noastre.

Cautam persoana tanara, serioasa, cu dorinta sustinuta pentru dezvoltarea carierei.

Oferta este salariu lunar net (in mana)

6000 - RON minim
8000 - RON atingere terget T1
10 000 - RON atingere terget T2
15 000 - RON atingere T1+T2
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024