Gratis

OPERATOR VANZARI ONLINE

CONFIDENTIAL - 24 poziții

Candidatul Ideal

Limba engleza la nivel mediu/avansat;
Disponibilitate pentru un program de lucru in ture;
Bun negociator si vanzator;
Lucrează remote de oriunde din tara sau extern;
Deține un PC/laptop personal.

Descrierea jobului

Jobul implica atat negociere cat si vanzari directe catre clienți de produse digitale, continut media, cursuri online, spatii de publicitate.

Programul:

Este in ture de cate 8 ore, 5 zile pe saptamana, in ture.

Alte detalii:

Jobul este 100% remote;

Se ofera training gratuit pentru 2 zile si o perioada de proba platita, timp de o saptamana pe fiecare pozitie disponibila.

Plata:

Suma lunara de plata se face in baza performanței si este formata din suma fixa sau procent din vanzari. Intotdeauna veti primi suma care este mai mare.

Venitul fix este de 500$/lunar.

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.