Gratis

Operator Facturare

TOTALMED SRL
1 poziție

Candidatul Ideal

Ce calitati / Skills-uri trebuie sa ai?
  • Sa fii familiarizat/ă cu munca in echipa si sa ai abilitati de comunicare excelente;
  • Sa cunosti foarte bine pachetul MS Office, Excel (cunostinte avansate Excel), Mail. Sa fii foarte familiarizat cu un computer;
  • Sa ai experienta minim 1 an pe un post/job in domeniul contabilitatii;
  • Sa ai cei 7 ani de acasa, Bun simt, corectitudine, seriozitate!
  • Dispus/ă să înveți, sa citesti, sa evoluezi. Sa exploatezi la maxim biblioteca noastra si cursurile ce ti le oferim;
  • Organizat/ă… foarte organizat/ă! Iti vei planifica o mare parte din activitati;
  • Harnic/ă. Lenea nu are ce căuta la noi în firmă;
  • Sa detii permis de conducere categoria B cu experienta in condus;
  • Sa fii OBLIGATORIU din Brasov sau imprejurimi, sau sa vrei sa te muti in Brasov;
  • Sa ai cel putin o recomandare de la fostele joburi;

Descrierea jobului

Ce vei face in cadrul companiei noastre?
  • Emiti facturi si le transmiti in E-factura;
  • Tii evidenta facturilor scadente si notifici clientii la scadenta;
  • Trasabilitate clienti;
  • Registrul vanzari la sfarsit de luna;
  • Redactezi diverse documente interne;
  • … lăsăm loc liber pentru ce ne mai vine în minte pe parcurs.
Ce oferim?
  • Mediu de lucru dinamic, placut, integrare usoara;
  • Atmosferă de lucru foarte plăcută, cu colegi faini si uniti;
  • O biblioteca fizica foarte variata si acces la cursuri de specialitate nelimitate + de dezvoltare personala;
  • Salariu fix + Tichete cadou ocazional;
  • Bonusuri de performanță;
  • Pensie Privata;
Daca ai parcurs pana aici tot textul si consideri ca ai toate abilitatile necesare, te rugam sa aplici.
Daca (sincer/a fiind cu tine) la unele cerinte nu te incadrezi, te rugam nu aplica, salvam timp pretios reciproc.
Iti multumim pentru sinceritate si deschidere.

Descrierea companiei

Cine suntem?

Ne-am format ca si echipa, din pasiunea pentru medicina si echipamente medicale, inca din 2008, fiind printre primele companii din Romania specializate in instalarea si livrarea de echipamente medicale.

Suntem localizati in BRASOV si ne desfasuram activitatea in toata tara, ajungand prin reprezentantii nostri zonali in fiecare localitate.

Importam si livram DIN STOC echipamente medicale, aparatura medicala, mobilier medical, instrumentar si consumabile pentru urmatoarele categorii medicale:

A.T.I URGENTE CARDIOLOGIE CHIRURGIE DERMATOLOGIE O.R.L. OFTALMOLOGIE OBST/GINECOLOGIE SALI DE OPERATIE PNEUMOFTIZIOLOGIE MEDICINA MUNCII MEDICINA DE FAMILIE STERILIZARE ENDOCRINOLOGIE PEDIATRIE FIZIOTERAPIE

Ce oferim clientilor nostri?

Consultanta gratuita pentru alegerea echipamentului potrivit. Garantie si post-garantie. Scolarizare specializata in vederea utilizarii corecte. Service acreditata ANMDM rapid in 24 – 48 ore de la sesizare. Preturi speciale pentru clienti fideli. Cele mai avantajoase sisteme de rate si leasing