Gratis

Operator Dispecer video

Ideal Fit Intelligence SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Ideal Fit Intelligence Support angajeaza Operator Dispecer video (cunoștințe operator antiefractie reprezinta un avantaj)

- minim studii medii;
- cunostiinte minime operare pc foarte bune
- abilitati de comunicare telefonica;
- experienta anterioara si atestatul profesional de "Dispecer Centru Alarmare" reprezinta un avantaj;
Salariul este de 4200 lei inclusiv bonuri de masa

Descrierea jobului

- program de lucru in ture după amiaza/noapte;
- opereaza si intretine aparatura din dotare;
- supraveghere video și antiefractie a activitatii din obiectiv
- mentine legatura telefonica cu beneficiarii
- editeaza si updateaza periodic baza de date a dispeceratului;
- mentine legatura cu echipele tehnice prezente in teren

Ideal Fit Intelligence Support este o societate specializata in servicii de instalare sisteme antiefractie, monitorizare avand autorizatie pentru dispecerat.