Gratis

OPERATOR CALCULATOR

SC GERMAG TREND SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Operator Calculator

Ne cautam colegi / e pentru Departament Facturare si aviz, persoane energice, atente si responsabile!

Profil candidati ideal:
- Cunostinte PC - MS Office (Word, Excel, Outlook) - nivel mediu;
- Capacitate de organizare si planificare;
- Persoana cooperanta si cu spirit de echipa;
- Persoana atenta la detalii, ce ofera seriozitate si punctualitate.

Descrierea jobului

Operator calculator:

-Comenzi magazine
- Emitere facturi si avize de insotire a marfii pentru magazinele proprii.
-Verificare stocuri

Oferta noastra este:
- salariu net 2500 - 2800 lei (negociabil - in functie de experienta) + bonuri de masa 600 lei;
- program: L-V: 08:00-17:00;
- transport gratuit asigurat - sediul companiei se afla in Afumati;
- discount 30% la toate produsele magazinului;
- posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Pentru mai multe detalii: 0771 759 964; operator@germag.ro, www.germag.ro

S.C. GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, activand inainte pe piata din Germania si Olanda. Succesul nostru se bazeaza pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda. Efectuam importuri saptamanal, astfel incat clientii nostri sa beneficieze de produse noi cat mai des.

Esti tanar si dinamic? Esti interesat sa iti construiesti o cariera solida in cadrul unei companii puternice? Atunci aplica acum la unul din anunturile noastre disponibile!
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 5 Mai 2024