Gratis

Medic Veterinar / Tehnician Salariu 4000-5500 Ron

Croma Impex SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Colectivul CROMAVET cauta viitori colegi pentru Activitate in Farmacie Veterinara
Medic Veterinar / Tehnician in Cluj-Napoca
  • Studii superioare sau medii finalizate (profil Medicina Veterinara);
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este obligatorie;
  • Profesionalism, seriozitate si abilitati de comunicare;
  • Capacitate deosebita de relationare interumana si spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • Vanzare medicamente uz veterinar, furaje, hrana, accesorii pentru animale, produse fitosanitare.

Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 4000-5500 Ron Net in functie de experienta si tichete masa;
  • Prime de vacanta,decontari activitati sportive
  • Prime de Sarbatori si bonusuri de performante;
  • Posibilitate formare cursuri de formare profesionala /cursuri de specialitate;
  • Alte beneficii care vor fi discutate la interviu.

Croma Impex SRL - Cu un efectiv de 35 angajati, dintre care 26 sunt medici veterinari,societatea noastra comercializaza o gama larga de: produse de uz veterinar, produse fitosanitare, hrana pentru animale mari si mici, produse specifice petshop si ofera servicii specializate in cabinetele veterinare ale firmei.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024