Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Căutăm curier livrator

VISION ENTERPRISE S.R.L.
10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Expert în Serviciul Clienților: Căutăm un candidat cu abilități excepționale de comunicare și o pasiune pentru satisfacția clienților. Persoana potrivită ar trebui să fie amabilă, atentă la detalii și să ofere o experiență excelentă clienților Bolt în fiecare interacțiune.

Flexibil și Orientat către Rezultate: Candidatul ideal ar trebui să fie flexibil și adaptabil la schimbările din program, având în același timp capacitatea de a-și atinge și depăși obiectivele de livrare. Determinarea și dorința de a oferi servicii de calitate clienților noștri sunt esențiale.

Responsabil și Performant: Căutăm o persoană responsabilă, capabilă să își gestioneze sarcinile cu atenție și să livreze comenzile în siguranță și la timp. Candidatul ar trebui să fie orientat către performanță și să aibă un simț ridicat al datoriei în realizarea sarcinilor sale.

Descrierea jobului

Ca membru al echipei de curieri Bolt, vei fi responsabil de livrarea eficientă și sigură a comenzilor clienților noștri. Aceasta implică preluarea comenzilor, planificarea rutelor optime și asigurarea că fiecare colet ajunge la destinație în condiții perfecte și la timp. Un element crucial este reprezentat de oferirea unui serviciu clienților de cea mai înaltă calitate, comunicând profesional și păstrând standardele ridicate de integritate și performanță.

Descrierea companiei

Bolt este o platformă globală de transport și livrare, dedicată furnizării celor mai rapide și mai fiabile servicii clienților noștri. Ne axăm pe inovație, calitate și satisfacția utilizatorilor noștri. Cu o rețea extinsă de parteneri și curieri, Bolt este lider în industria transportului, oferind soluții convenabile și accesibile la nivel global. Echipa noastră este compusă din profesioniști motivați, determinați să îmbunătățească experiența clienților noștri și să aducă inovație în industria transporturilor. Alătură-te echipei Bolt și fii parte dintr-o revoluție în livrările rapide și eficiente!

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024