Gratis

ASISTENT MANAGER

REFLEX ARCHITECTURE SRL
1 poziție

Candidatul Ideal

-abilitati comunicare telefonica eficienta
-abilitati comunicare prin whatsapp si email
-abilitati negociere/vanzare
-abilitati coordonare echipa
-operator PC, Microsoft Excel (nivel basic)
-capacitatea de a lucra sub presiune
-capacitate organizatorica si de gestionare a timpului
-rezistenta la indeplinirea sarcinilor repetitive
-lucru individual si in echipa
-atentie la detalii
-eficient in rezolvarea problemelor
-punctual
-responsabil
-persoana motivata, energica

Descrierea jobului

-activitati de back-office/secretariat
-preluare apeluri telefonice
-trimitere mesaje whatsapp si email
-intocmit oferte
-introducere date in Microsoft Excel si in software specializat
-generare acte/oferte
-operare PC
-coordoonare echipa/lucrari

Descrierea companiei

Zona centrala, Piata Romana, echipa tanara si dinamica.