Gratis

Asistent manager

BORODI DESIGN STUDIO S.R.L.
1 poziție

Candidatul Ideal

Experienta de min. 1-3 ani pe o pozitie similara
Foarte bune capacitati de comunicare si organizare
Persoana proactiva, echilibrata, cu simt al raspunderii si integritate
Comportament asertiv si empatic. Capacitatea de a lucra in colectivul existent al companiei
Capacitatea de a gasi solutii, sistematizarea informatiilor, atentie distributiva
Autoperfectionare, creativitate
Foarte bune capacitati de negociere
Excelente abilitati de utilizare a aplicatiilor online, PC-MS Office, si altele.

Descrierea jobului

Asigura suport si participa activ in planificarea si organizarea proiectelor conform indicatiilor managerului
Negociaza termene si conditii in contracte cu colaboratori, executanti, clienti
Productivitate, respectiv foarte bune capacitati de lucru cu aplicatii/competente digitale
Implementeaza, coordoneaza si supervizeaza sarcinile si atributiile in legatura cu societatea, colaboratorii, clientii si institutii
Asistă în coordonarea și monitorizarea cronologiilor proiectelor
Suplinirea persoanelor de conducere in mod pro activ si cu responsabilitate
Implementeaza, urmareste si supervizeaza documentele activitatii curente: facturi, contracte, avize, acte aditionale, notificari, etc.

Efectuam lucrari complexe in constructii si renovari la cele mai inalte standarde.
Cream in design concepte unicate care sa reflecte personalitatea beneficiarului.
Realizam mobilier, piese unice in atelierul nostru de lemn si confectii metalice