Gratis

Agent Imobiliar

Fix Consult Imobiliare S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

CE CAUTAM:
  • Candidatul ideal este persoana dornica de dezvoltare continua, de independenta financiara si optimista, perfectare fara greseala nu exista;
  • Sa iubeasca cititul si sa nu se opreasca din a deveni cea mai buna varianta a lor;
  • Sa aiba abilitati de invatare, comunicare si negociere;
  • Sa fie persoane sociabile, organizate, responsabile si punctuale;
  • Empatie si optimism;
  • Proactvitate si orientare catre rezultat (care este in primul rand multumirea clientilor);
  • Cunostinte operare calculator;

AVANTAJE:
  • Experienta pe piata imobiliara;
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Permis de conducere categoria B ( sau disponibilitatea / posibilitatea de a obține permisul).

Descrierea jobului

ATRIBUTII:
  • Prospectarea, vizionarea si preluarea ofertelor in portofoliu, dupa consilierea proprietarilor;
  • Calificarea clientilor prin intelegerea nevoilor acestora, ofertarea lor, stabilirea vizionarilor, insotirea si consilierea acestora de la vizionare la semnare;
  • Dezvoltarea unei relatii bazate pe incredere, respect si profesionalism cu clientii, fie ei proprietari sau cumparatori / chiriasi.

CE OFERIM:
  • Biblioteca vasta pentru dezvoltare personala si profesionala;
  • Cursuri si traininguri de dezvoltare profesionala si personala;
  • Birou, laptop, telefon de serviciu si carti de vizita;
  • O echipa pregatita sa te formeze, dezvolte si sa te sustina;
  • Locatie usor accesibila;
  • Sistem de lucru performant pentru optimizarea timpului;
  • Colaborare pe bază de contract și comision din tranzacțiile realizate;
  • Venituri limitate doar de nivelul tau de implicare;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Posibilitatea de a avansa in cariera.

Descrierea companiei

CINE SUNTEM:

Consult Imobiliare are ca obiect de activitate servicii de consultanta si intermediere imobiliara. Compania a luat fiinta din dorinta de a asculta nevoile clientului si de a-l consilia pentru a lua cea mai buna decizie in ceea ce-l priveste;

Majoritatea oamenilor se intalnesc o singura data in viata cu piata imobiliara si luarea celei mai bune decizii, in ceea ce priveste tranzactionarea unui imobil, poate fi dificila mai ales intr-o piata dinamica, cum este cea din Cluj-Napoca;

Suntem o echipa tanara, dinamica, cu experienta pe piata Clujeana, proactiva si dedicata activitatii pe care o desfasuram;

Scopul nostru este de a participa la educarea pietei imobiliare, angajandu-ne ca fiecare consultant care intra in piata sa aiba cunostintele necesare pentru a aduce plusvaloare clientilor cu care intra in contact.

Asteptam sa lucram impreuna!