Gratis

Sofer comunitate cat C+E

NEK TRANSCONSTRUCT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Se cauta soferi profesionisti pentru munca in Olanda. Se lucreaza pe timp de zi, iar pauzele se vor tine in baza.
  • Permisiune de conducere categoriile C si E (C+E).
  • Experienta anterioara de minim 6 luni ca sofer de camion in comunitate.
  • Abilitati excelente de comunicare si atentie la detalii.
  • Capacitatea de a lucra independent si de a lua decizii in timp real.
  • Cunostinte de baza despre regulile de transport si siguranta rutiera.

Descrierea jobului

​Descriere job:
  • Conducerea camionului in deplasari internationale in conformitate cu regulamentele de siguranta si legislatia rutiera.
  • Asigurarea livrarii la timp a marfurilor catre clienti.
  • Efectuarea verificarilor de rutina si mentenanta preventiva a vehiculului.
  • Respectarea procedurilor si regulilor companiei in ceea ce priveste manipularea marfurilor si a documentelor.

Beneficii:
  • Masina de lucru asigurata de companie.
  • Baza complet utilata pentru nevoile angajatilor.
  • Bonusuri anuale.
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei.

Suntem o firma mica, cu 10 angajati, cu experienta in transporturi de peste 10 ani. Incercam sa oferim seriozitate si intelegere, si asteptam acelasi lucru in schimb.
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024